معرفی بهترین‌های تلویزیون | خواستگاری کارگردان مراسم اسکار روی صحنه جوایز امی

در این پست از پازل با مطلبی در مورد

معرفی بهترین‌های تلویزیون | خواستگاری کارگردان مراسم اسکار روی صحنه جوایز امی

در خدمت شما هستیم.برای مشاهده کامل این مطلب به ادامه این پست مراجعه نمایید.

به گزارش همشهري آنلاين به نقل از هاليوود ريپورتر، اين مراسم بامداد سه‌شنبه به وقت ايران در مايكروسافت تيه‌تر لس‌آنجلس برگزار شد و «بازي تاج و تخت» شبكه HBO كه در ۲۲ بخش نامزد دريافت جايزه بود، با بردن ۹ جايزه از جمله بهترين سريال درام و بهترين بازيگر مرد مكمل براي پيتر دينكليج پيروز بزرگ اين دوره لقب گرفت. هفت جايزه ديگر اين سريال محبوب در بخش‌هاي فني بود. فصل هشتم «بازي تاج و تخت» سال ۲۰۱۹ پخش مي‌شود.

شبكه‌هاي نتفلیکس و HBO به ترتيب با ۱۱۲ و ۱۰۸ نامزدي هر كدام ۲۳ جایزه به دست آوردند. اين در حالي است كه HBO پس از ۱۸ سال نتوانسته بود بیشترین تعداد نامزدی را در جوایز امی داشته باشد. «سرگذشت ندیمه» پس از بردن جايزه بهترين سريال درام سال گذشته، امسال از ۲۰ نامزدي فقط در سه بخش فني برنده شد. «وست‌ورلد» هم در چهار بخش از جمله بهترین بازیگر زن مکمل سریال درام براي تندی نیوتن جايزه گرفت.

خواندن  میزبانی رضا رفیع از جانباز عراقی که شناسنامه ندارد

«خانم مایسل شگفت‌انگيز»، «زنده شنبه‌شب» و «قتل جانی ورساچه: داستان جنایی آمریکایی» از ديگر برندگان جوايز امي بودند كه هر سال به بهترين‌هاي تلويزيون اهدا مي‌شود و ارزشي هموزن اسكار در دنياي فيلم و سينما دارد. «خانم مایسل شگفت‌انگيز» دو جايزه مهم بهترین سریال کمدی و بهترین بازیگر زن (برای ریچل برازناهان) را برد و «زنده شنبه‌شب» از شبکه NBC از ۲۱ نامزدی در هشت بخش برنده شد و مجموع جوایز امی آن به رکورد ۷۲ رسيد.

«قتل جانی ورساچه» هفت جايزه از جمله بهترین سریال کوتاه را برد و دارن کریس براي بازي در همين سريال برنده جایزه بهترین بازیگر مرد شد. کلر فوی برای بازی در نقش ملکه الیزابت در سریال «تاج» بهترین بازیگر زن در سریال درام را به دست آورد تا خيلي‌ها از برنده نشدن الیزابت ماس برای «سرگذشت ندیمه» شوكه شوند.

اهداي جايزه بهترين بازيگر مرد كمدي به بيل هدر براي «بري» و دست خالي ماندن دانلد گلاور براي «آتلانتا» شگفتي ديگر مراسم امسال بود. متیو ریس هم برای بازی در نقش یک جاسوس روس در فصل آخر «آمریکایی‌ها» جايزه بهترين بازيگر مرد درام را برد. اين سريال محصول شبكه FX است.

خواندن  انتقاد ستاره هالیوودی از فیلم‌های ابرقهرمانی

يكي از بامزه‌ترين بخش‌هاي مراسم اهداي جوايز امي خواستگاري يكي از برندگان از نامزدش روي صحنه بود. گلن وايس كه براي كارگرداني مراسم اسكار ۲۰۱۷ برنده امي شده بود، از فرصت بهترين بهره را برد و با فراخواندن نامزد خود پيشنهاد ازدواج را مقابل ديدگان حاضران در سالن مطرح كرد.

ويس كه از ۲۳ نامزدي امي ۱۱ بار برنده شده بود، در دوازدهمين حضور روي صحنه همه حاضران را شگفت‌زده و غافلگير كرد. او با بيرون آوردن حلقه گفت: «يان اسوندسن مي‌خواهم تو را همسر خودم بخوانم. اين حلقه‌اي است كه ۶۷ سال پيش پدرم به انگشت مادرم انداخت و حالا آن را تقديم تو مي‌كنم.»

مطلب اصلی را از اینجابخوانید