برنامه‌های روز جهانی جهانگردی در استان تهران اعلام شد

در این پست از پازل با مطلبی در مورد

برنامه‌های روز جهانی جهانگردی در استان تهران اعلام شد

در خدمت شما هستیم.برای مشاهده کامل این مطلب به ادامه این پست مراجعه نمایید.

میراث فرهنگی و گردشگری,برنامه های روز جهانی جهانگردی در استان تهران اعلام شد

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان تهران برنامه‌های روز جهانی جهانگردی در این استان را تشریح کرد.

به گزارش ایلنا، دلاور بزرگ‌نیا (مدیرکل میراث فرهنگی استان تهران) گفت: به مناسبت پنج مهرماه روز جهانی جهانگردی برنامه‌های این اداره کل بر سه محور شعار جهانی سال، عاشورا و هفته دفاع مقدس برگزار می‌شود.

بزرگ‌نیا ادامه داد : بر اساس شعار جهانی سال «گردشگری و تحولات دیجیتال» ضمن تجلیل از افراد صاحب نظر و مدیران موفق در حوزه کسب کارهای استارتاپی در حوزه گردشگری، کارگاه آموزشی نیز با عنوان «بازاریابی دیجیتال در کسب کارهای گردشگری» برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: افرادی در صنعت گردشگری برنده هستند که از فناوری اطلاعات به بهترین شکل در توسعه کسب و کار خود استفاده می‌کنند، امروز عرضه‌کنندگان سنتی نمی‌توانند در بازار رقابتی باقی بمانند مگر از همین حالا اقدام به روزآمد کردن شیوه‌های فروش و تبلیغات کنند.

خواندن  ترلان پروانه در جشن حافظ ۹۷ / ۵ عکس

مدیرکل میراث فرهنگی تهران گفت: کارگروه کارآفرینی گردشگری در استان تهران به منظور آموزش و حمایت از ایده‌های نوین که برپایه‌ی استارت‌آپ‌ها و فناوری اطلاعات باشد تشکیل خواهد شد .

بزرگ نیا افزود: تورهای تهرانگردی «فرزندان عاشورا» و «هنرگردی عاشورا» با موضوع دفاع مقدس و میراث معنوی عاشورا برگزار می‌شود.

وی گفت: در این تورها شهروندان از موزه صلح‌، سقاخانه‌ها و تکایای قدیمی تهران و کارگاه‌های هنرمندان که آثار عاشورایی تولید می‌کنند بازدید خواهند کرد.

مطلب اصلی را از اینجابخوانید