اگر لازم باشد غیابی محاکمه‌اش می‌کنیم

در این پست از پازل با مطلبی در مورد

اگر لازم باشد غیابی محاکمه‌اش می‌کنیم

در خدمت شما هستیم.برای مشاهده کامل این مطلب به ادامه این پست مراجعه نمایید.

موسیقی و هنرهای تجسمی,محاکمه,محسنی اژه ای,امیرحسین مقصودلو,تتلو

سخنگوی قوه قضاییه در واکنش به پست اینستاگرامی امیرحسین مقصودلو (تتلو) و توهین او به امام حسین(ع) گفت: فعلا این فرد در دسترس نیست و اگر لازم باشد او را غیابی محاکمه می‌کنیم.

به گزارش ایلنا، غلامحسین محسنی‌اژه‌ای (سخنگوی قوه قضاییه) در صد و سی یکمین نشست خبری با حضور خبرنگاران  در پاسخ به سوالی در خصوص امیرحسن مقصودلو (خواننده رپ) و پرونده‌های سابق و فعلی او گفت: چیزی خاطرم نیست.

اما زمانی که اسم دیگر متهم، «تتلو» را به او یادآوری کردند با بیان اینکه گاهی وقت‌ها اسم دیگر غلبه پیدا می‌کند، گفت: طبیعی است کسانی که آن ور آب باشند یا این ور آب اگر اقدام مجرمانه‌ای انجام دهند اگر تبعه ایران باشند قابل تعقیب است بنابراین برخی مسائل عنوان مجرمانه دارد و من در برخی سایت‌ها دیده‌ام. به طور طبیعی دادستان برای این‌ها پرونده تشکیل خواهد داد، فعلا این فرد در دسترس نیست و اگر لازم باشد او را غیابی محاکمه می‌کنیم و اگر ضرورت داشته باشد باید ببینیم خودشان یا وکیلشان مراجعه می‌کنند یا نه. 

خواندن  اکرام و بزرگداشت دانشمندان همواره مورد تأکید قرآن کریم است

این خواننده رپ که اکنون در خارج از کشور به سر می‌برد در واکنش به فیلم آتش زدن ۷۲ کبوتر به یاد واقعه کربلا، با انتشار پستی در اینستاگرامش به امام حسین(ع) توهین کرد.

 

مطلب اصلی را از اینجابخوانید